Леонардо да Винчи. Кодекс на загадките
256
твърда
български
2015
23.09.2025 г.
Кънчо Кожухаров
83549
9786191950478
Изобретателният ум на Леонардо е дал толкова много на света: той е бил художник, инженер, откривател, анатом, геолог, картограф и още много други неща. Създал е скици и чертежи на множество съоръжения, които в действителност остават неосъществени векове след смъртта му – неговият научен подход към изследователската работа далеч изпреварва времето си.
Тази книга е вдъхновена от стотиците рисунки, скици, чертежи и текстове, направени от Леонардо, за да ви предложи над 150 главоблъсканици и загадки. Всички логически разсъждения, гатанки и разшифровки на кодове са красиво илюстрирани с чертежи, скици и диаграми в стила на самия майстор.
Вие оценявате:
Вашите заявки се обработват всеки работен ден от 9,30 до 18,00 ч.
Направени до 16,00 ч. поръчки за страната и чужбина се предават на куриерска служба в рамките на 3 работни дни или според графика за обслужване на съответното населено място.
За страната Книгомания работи само с куриерска служба „Спиди".
Доставките за София на наличните заглавия се изпълняват от куриер на Книгомания в рамките на два работни дни.
Доставката в рамките на страната е 3,90 лв. | 1.99 €
При поръчки на стойност над 49,00 лв. | 25.05 € доставката е безплатна.
Всички посочени цени са в български левове с включен ДДС.
Приемат се плащания с наложен платеж, чрез e-Pay и PayPal.