Нейните интервюта са дуели, смъкват фалшиви образи и маски. Валя е лед и пламък и може би затова е толкова интересна, толкова оригинална, толкова неповторима. Винаги съм си мислил как става това съчетание - лед и пламък, спокойствие и агресия, ярост и омиротворение. Това странно съчетание прозира навсякъде в анализите и коментарите й. Тя умее да влезе по неповторим начин в душата на човека, да изтръгне мислите и вълненията му, без да го нарани, водена от чувство за истина и лъжа, за красота и грозота, за сияние и тъмнина. /Иван Гранитски/
Валерия Велева е между малкото жени, чийто образ човек вика и когато е зле, и когато е добре. Когато е зле - да му светят, когато е добре - да им се радва. Една странна жена, която е можела да построи живота си върху красотата и очарованието си, а го е построила върху труда и вдъхновението си. Трябва да й бъдем благодарни, първо, че ни осиява със светлината на очите си и светлината на духа си. Второ, това е човек, който е писал много. Винаги е писал храбро, което в България е доста страшничко. И бидейки невероятно женствена, тя всъщност ни дава уроци по мъжественост. /Акад. Антон Дончев/
Вашите заявки се обработват всеки работен ден от 9,30 до 18,00 ч.
Направени до 16,00 ч. поръчки за страната и чужбина се предават на куриерска служба в рамките на 3 работни дни или според графика за обслужване на съответното населено място.
За страната Книгомания работи само с куриерска служба „Спиди".
Доставките за София на наличните заглавия се изпълняват от куриер на Книгомания в рамките на два работни дни.
Доставката в рамките на страната е 1.99 €
При поръчки на стойност над 25.05 € доставката е безплатна.
Всички цени на Продуктите или Услугите са крайни, обявени са в евро (EUR) с включено ДДС и всички други изисквани данъци или такси, без цена за обработване и доставка, която е посочена отделно, в случай, че такава се дължи.
1 EUR е равно на 1.95583 лева.
Приемат се плащания с наложен платеж, чрез e-Pay и PayPal.