Кошница 0

Недалеч и неотдавна

На склад
ISBN
9789543982806
5,00 лв.
Това историческо четиво е предназначено за всички любителите на политическата журналистика, на дипломатическата интрига на XX век

Това историческо четиво е предназначено за всички любителите на политическата журналистика, на дипломатическата интрига на XX век и по-специално: палестинско-израелският конфликт, кипърският проблем, падането на военната хунта в Гърция, геноцида в Камбоджа, китайско-виетнамския военен конфликт, геноцида в Камбоджа, "Делото Антонов".

В книгата си "Недалеч и неотдавна", Иван Гарелов разказва за създаването на своите документални филми, повечето от които са получили важни награди и са се превърнали в събития за зрителите в България. Сред тях е емблематичният "Идваме от Ливан".

Журналистът и автор на документални филми разказва от първо лице реални събития, станали част от световната политика и представя най-интересните си срещи с героите на световната политическа сцена като Ясер Арафат, Ицхак Шамир, Андреас Папандреу, Мелина Меркури, Ориана Фалачи, архиепископ Макариос.


Повече информация
Автор Иван Гарелов
Страници 414
Корица мека
Език български
Година 2013
Дата на получаване 1.02.2013 г.
Издателство Труд
ID на книга 66593
ISBN 9789543982806
Категории Биографии
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Недалеч и неотдавна
Вашият рейтинг
  • София / Книгомания / бул. Васил Левски 28
  • София / Книгомания / бул. Прага 17

Knigomania.bg използва Бисквитки. Използвайки този уебсайт, вие приемате нашите Общи Условия и Политика за поверителност.