Кошница 0

Момичето, което искаше да спаси книгите

ISBN
9789542840190
Special Price Regular Price
Няма наличност
Страници:

64

Издателство:

Сиела

Корица:

твърда

Няма наличност
Страници:

64

Корица:

твърда

Език:

български

Година:

2022

Дата на получаване:

8.09.2022 г.

Издателство:

Сиела

ID на книга:

615267

ISBN:

9789542840190

„Момичето, което искаше да спаси книгите“ е вълшебна приказка за любовта към книгите, написана от норвежкия писател Клаус Хагерюп и илюстрирана неподражаемо от прекрасната художничка Лиса Айсату.

„Момичето, което искаше да спаси книгите“ е вълшебна приказка за любовта към книгите, написана от норвежкия писател Клаус Хагерюп и илюстрирана неподражаемо от прекрасната художничка Лиса Айсату, позната и с фееричната „Цветовете на живота“.

Ана е почти на 10 и повече от всичко обича да чете, а една от най-добрите ѝ приятелки е библиотекарката госпожа Монсен. Един ден тя споделя с Ана колко тъжна съдба имат книгите, които никой не заема. Те изчезват. И Ана се замисля – тогава какво се случва с всички, които живеят в тях? Дали те също изчезват? Момичето знае – трябва да намери начин да ги спаси!

А когато открива една сякаш омагьосана книга, започва истинско приключение!

Напишете вашето мнение

Вие оценявате:

Момичето, което искаше да спаси книгите
Момичето, което искаше да спаси книгите
Вашият рейтинг

Вашите заявки се обработват всеки работен ден от 9,30 до 18,00 ч.

Направени до 16,00 ч. поръчки за страната и чужбина се предават на куриерска служба в рамките на 3 работни дни или според графика за обслужване на съответното населено място.

За страната Книгомания работи само с куриерска служба „Спиди".

Доставките за София на наличните заглавия се изпълняват от куриер на Книгомания в рамките на два работни дни.


Доставката в рамките на страната е 1.99 €

При поръчки на стойност над 25.05 € доставката е безплатна.

 

Всички цени на Продуктите или Услугите са крайни, обявени са в евро (EUR) с включено ДДС и всички други изисквани данъци или такси, без цена за обработване и доставка, която е посочена отделно, в случай, че такава се дължи.

1 EUR е равно на 1.95583 лева.


Приемат се плащания с наложен платеж, чрез e-Pay и PayPal.

Knigomania.bg използва Бисквитки. Използвайки този уебсайт, вие приемате нашите Общи Условия и Политика за поверителност.