Модно ревю: Тийн звезди. Нарисувай модели на дре
Искаш ли да бъдеш дизайнер на дрехи? Tе са ти необходими: тази книга от поредицата “Нарисувай модели на дрехи”, цветни моливи и фантазия.
Страници | 50 |
---|---|
Корица | мека |
Език | 20th Century Fox |
Година | 2012 |
Дата на получаване | 21.11.2012 г. |
Издателство | Миранда |
ID на книга | 66313 |
ISBN | 9771313898110 |
Категории | Занимателни книги |
Искаш ли да бъдеш дизайнер на дрехи? Tе са ти необходими: тази книга от поредицата “Нарисувай модели на дрехи”, цветни моливи и фантазия.
Създай своя собствена колекция от модели на дрехи за красивите Селена и Джъстийн. Нарисувай ежедневни тоалети, съобразени с актуалната тийн мода и елегантни костюми, подходящи за сцената. Добави грим, бижута и различни прически.
Използвай картонените манекени за моделиране на готовите дрехи. Изрежи дрехите и ги облечи с тях. От стикерните листове избери подходящите аксесоари.
В изданието ще откриеш: красиви модели, контури на силуети за рисуване върху тях, картонени манекени, хартиени дрехи. стикери с аксесоари
Напишете вашето мнение
- София / Книгомания / бул. Васил Левски 28
-
Доставка за 2,90 лв.
Получете поръчката си бързо с най-евтината доставка за цялата страна.
-
Начин на плащане
Заплащането на направените поръчки може да се извършва по няколко различни начина.