Кошница 0

Цветовете на живота

ISBN
9789542837374
34,90 лв. | 17,84 €
На склад
Автор:

Лиса Айсату

Страници:

192

Издателство:

Сиела

Корица:

твърда

На склад
Автор:

Лиса Айсату

Страници:

192

Корица:

твърда

Език:

български

Година:

2021

Дата на получаване:

22.11.2021 г.

Издателство:

Сиела

ID на книга:

613560

ISBN:

9789542837374

„Цветовете на живота“ е вече издадена на повече от 30 езика по целия свят! Вълшебната творба на Лиса Айсату спечели през 2019 г. знаковата годишна награда на норвежките книжари – първата илюстрована книга, която постига такъв успех в над 70-годишната история на този престижен приз!

Никой друг не е способен да изрисува човешките страхове, надежди и мечти със същия размах и проникновеност като Лиса Айсату. Тук тя е подбрала най-красивите си рисунки – и добре познати, и съвсем нови, и ги е свързала в докосваща история за живота такъв, какъвто е. Описала е всевъзможни състояния на духа – любов, тъга, съмнение, болка и радост оживяват върху страниците под съпровода на четката ѝ и достигат до най-съкровените кътчета на сърцето ни.

Книгата е разделена на шест глави: детството, времето на любопитство и опознаване на света, когато лятото е по-зелено, а зимата – по-бяла. Юношеството, носещо бури от емоции, тежки житейски избори и опияняващи приятелства. Живота на възрастния с многото си нови отговорности и неизбежни решения. Семейния живот, който ни завихря с хаоса, недостига на време и силната си любов. Средната възраст със спокойствието, стабилността и новите си възможности. И накрая старостта, когато берем плодовете от житейския опит, тъгите и внезапно връхлетялата ни свобода.

Лиса Айсату се е наложила като един от най-успешните илюстратори в Норвегия. Тя е автор на текста и илюстрациите към шест книги за деца, сред които филмираната „Од е яйце“ и „Риба за Люна“. Илюстратор е на множество успешни детски книги като поредицата за трола Тамбар, в съвместна работа с Тур Оге Брингсверд, „Момичето, което искаше да спаси книгите“ от Клаус Хагерюп и „Скоро ще заспиш“, написана от сестра ѝ Хади Н’джие.

Напишете вашето мнение

Вие оценявате:

Цветовете на живота
Цветовете на живота
Вашият рейтинг
София / Книгомания / бул. Прага 17

Вашите заявки се обработват всеки работен ден от 9,30 до 18,00 ч.

Направени до 16,00 ч. поръчки за страната и чужбина се предават на куриерска служба в рамките на 3 работни дни или според графика за обслужване на съответното населено място.

За страната Книгомания работи само с куриерска служба „Спиди".

Доставките за София на наличните заглавия се изпълняват от куриер на Книгомания в рамките на два работни дни.


Доставката в рамките на страната е 3,90 лв. | 1.99 €

При поръчки на стойност над 49,00 лв. | 25.05 € доставката е безплатна.


Всички посочени цени са в български левове с включен ДДС.

Приемат се плащания с наложен платеж, чрез e-Pay и PayPal.

Knigomania.bg използва Бисквитки. Използвайки този уебсайт, вие приемате нашите Общи Условия и Политика за поверителност.